UWAGA: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności
[ Zamknij ]
Dzisiejsza data itp
Login: Hasło:
NIK pozytywnie o ZUS w roli zakładu emerytalnegoNaczelny Sąd Administracyjny stanął po stronie podatnikaSejm przyjął nowe prawo antymonopolowePonad 5 mln deklaracji PIT przez InternetKonferencja: Czarna Lista Barier 2014Świadczenia kanadyjskie przelewem na konto w PolsceNIK o ochronie klientów rynku finansowego
Strona 1 z 1
Problem z e-deklaracje
(Kategoria: Różne)
2010-12-20 18:05:42
~woojto
Witam!

Podczas wysyłania deklaracjI vat w formie elektronicznej otrzymuje komunikat    "Wystąpił problem podczas parsowania dokumentu XML -- zmień na konsoli ustawienia SOAP.wiredump na TAK.." Czy to jest wina problemów z systemem, który opisany jest na stronach MF , czy poprostu mam co źle skonfigurowane ?
<<< - 1 - >>>

2010-12-20 22:07:04
~adi
Generalnie chyba jest jakis problem. Nie wiem, jaki masz program, ale ja mam Optimę i pojawia się komuniakt "brak połączenia z serwerem e-deklaracji". Chociaż jak próbuję cos wysłać po kilka razy, to czasem za którymś razem pójdzie.
Jutro mam w planach zadzwonic do sprzedawcy programu i spytac czy coś o tym problemie wiedzą.
2010-12-20 23:46:24
Skądinąd wiem, że to problem po stronie MF. Pracują nad jego szybkim usunięciem.
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. (S.J. Lec)
2010-12-20 23:53:08
~adi
Miejmy nadzieję, że do 27 zdążą :)
2010-12-21 07:53:07
~jan
ma stronie e-deklaracji jest komunikat - problemy miały zakończyć się wczoraj - miejmy nadzieję
2010-12-21 08:59:28
~woojto
U mnie już działa :-)
<<< - 1 - >>>

Autor:
Odpowiedź:
Potwierdź kod z obrazka:

Forum podatkowe "Oleńka"

O nas
Regulamin
Cennik
Reklama
Kontakt
Dojazd
RSS
taxall.pl
www.taxall.pl
Copyright © TaxAll Sp. z o.o., wszelkie prawa zastrzeżone.
ul. Wilczyńskiego 27, 21-400 Łuków, NIP: 7010027412, REGON: 140591171,
KRS: 0000266969 prowadzony przez XI Wydział Gospodarczy Sądu Rejonowego w Lublinie, kapitał zakładowy: 85.000 zł
Webmaster: yayuuu, webmaster@taxall.pl