UWAGA: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności
[ Zamknij ]
Dzisiejsza data itp
Login: Hasło:
Konferencja: Czarna Lista Barier 2014NIK o ochronie klientów rynku finansowegoSejm przyjął nowe prawo antymonopoloweNIK pozytywnie o ZUS w roli zakładu emerytalnegoNaczelny Sąd Administracyjny stanął po stronie podatnikaPonad 5 mln deklaracji PIT przez InternetŚwiadczenia kanadyjskie przelewem na konto w Polsce
Strona 1 z 1
PIT-4R - umowa o dzieło
(Kategoria: Kadry i ZUS)
2012-01-11 11:43:15
~Nowa
Rozliczając pit roczny 4R za 2011 rok w której pozycji wpisujemy podatek z umowy o dzieło ?
Ja zrobiłam to tak:
W pozycji  1C w miesiącu X wpisałam pobraną zalicxzkę z umów o pracę
W pozycji  9 C w misiącu  X wpisałam zaliczkę pobraną  z umowy o dzieło
<<< - 1 - >>>

2012-01-11 12:02:04
~Gosia
Dobrze zrobiłaś.
2012-01-11 12:02:47
~Kasia
i bardzo dobrze wpisałaś :) potem sumujesz w poz. 11
2012-01-11 13:26:49
~Iwona
.. i jeszcze raz suma w poz. 13.
<<< - 1 - >>>

Autor:
Odpowiedź:
Potwierdź kod z obrazka:

Forum podatkowe "Oleńka"

O nas
Regulamin
Cennik
Reklama
Kontakt
Dojazd
RSS
taxall.pl
www.taxall.pl
Copyright © TaxAll Sp. z o.o., wszelkie prawa zastrzeżone.
ul. Wilczyńskiego 27, 21-400 Łuków, NIP: 7010027412, REGON: 140591171,
KRS: 0000266969 prowadzony przez XI Wydział Gospodarczy Sądu Rejonowego w Lublinie, kapitał zakładowy: 85.000 zł
Webmaster: yayuuu, webmaster@taxall.pl